Hakkımızda

FitBavul.com,2014 yılından beri faaliyette olan Dev Sağlıklı Yaşam A.Ş nin sporcu dostları ile internette buluşma noktasıdır.

Kişiye özel antrenman veren  ve çeşitli spor dallarına sporcu yetiştiren spor studyolarımızda,üyelerimize dogru ve kaliteli ürün önerileri vermek için yaptığımız araştırmalar,bizi alanlarında öncü ve güvenilirliğini kanıtlamış firmalarla işbirliği yapmaya yönlendirmiştir.

Sağlıklı yaşam için yürüyüşten pilatese,trekkingden ultramaratona,bisikletten sörfe  kadar geniş bir yelpazede hareket eden bireyler için  çeşitli spor organizasyonlarında,spor fuarlarında stand açarak,sporcuların ihtiyaç  duyabilecekleri malzemeleri  satışı yanında,konusunda uzman eğitmenlerimizle malzeme kullanımı,antrenman teknikleri hakkında bilgi paylaşımı yapmaktayız.

FitBavul.com da ürün satışına ilaveten ,aktif tatil ve kamp organizasyonlarına ve kişisel paylaşımlarınıza da yer vermekteyiz.Aynı heyecanı paylaşan,tutkularının peşinden giden sporcu dostlarımızı FitBavul.com çatısı altında buluşturmak istiyoruz.

          

Bizi takipte kalın....

KARGOM ÜCRETSİZ

200 TL ve üzeri alışverişlerde yurtiçine ücretsiz kargo

AÇIK ALARM

Ürün fiyatı düştüğünde haber verelim.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

3D Secure ile internette güvenli alışveriş

PAZARTESİ SENDROMU

Pazartesilere özel kampanyalardan haberdar olun.