Ürün İadesi

 1. İade/Arıza formunu doldurun
  Lütfen satın aldığınız ürün ve bu ürüne ait bilgileri size ilettiğimiz iade/arıza formunda eksiksiz olarak doldurun. Ürünün kodu ve adının açıkca belirtildiğinden emin olun.

  Ürünü Gönderin
  • Kargo yetkilisinin tanıklığında, ilk teslim anında hazırlanan tutanaklar eksik ve hasarın sorumlusunun ortaya çıkarılmasında çok önemlidir. Kargoyu teslim aldıktan saatler sonra yapılan eksik ve/veya hasar bildirimleri tutanak olmadığı ya da ilk teslim anında hazırlanmadığı için incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.
  • Kargo teslimatında sorun yaşarsanız lütfen en kısa zamanda bize haber verin.
  • Size kargoyla teslim edilen siparişi herhangi bir nedenle iade edebilmeniz için; ürünün orijinal ambalajında muhafaza edilmesi, tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle eksiksiz bir şekilde, fiziksel hasar görmeden geri verilmesi gereklidir.

  3. Kargo
  İade ve değişim işlemleri için kargo adresimiz şu şekildedir:
   Dev Sağlıklı Yaşam A.Ş 

           Kültür Mah. 1375 Sok. No:5

           Konak/İZMİR

 1. Aynı zamanda yanlış gönderiler için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz, bu tür ürünleri kurye aracılığı ile adresinizden teslim aldırabiliriz.

  Ürün İadeleri
  Yasalar çerçevesinde herhangi bir mazeret göstermeksizin satın aldığınız ürünü 14 gün içerisinde ambalajını açmamış ve hasar vermemiş olmak kaydıyla iade etme hakkınız bulunmaktadır. Lütfen iade etmek istediğiniz ürünleri aşağıdaki adrese gönderin.

   Dev Sağlıklı Yaşam A.Ş 

           Kültür Mah. 1375 Sok. No:5

           Konak/İZMİR

Sipariş Bilgileri
İade için Ürün Bilgileri & Nedeni

KARGOM ÜCRETSİZ

200 TL ve üzeri alışverişlerde yurtiçine ücretsiz kargo

AÇIK ALARM

Ürün fiyatı düştüğünde haber verelim.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

3D Secure ile internette güvenli alışveriş

PAZARTESİ SENDROMU

Pazartesilere özel kampanyalardan haberdar olun.