Teslimat Bilgisi

fitbavul.com  müşteriye ürün teslimatında UPS firmasıyla çalışmaktadır. 

Web sitemizden satın almaya karar verdiğiniz ürüne ait  "SATIN AL"  butonunu tıkladıkdan sonra karşınıza çıkacak yönlendirmeleri takip ederek siparişinizi verebilirsiniz.

Ödeme için, Havale, EFT  ya da kredi kartı sekmelerinden birini seçip ödemenizi yaparak siparişinizi tamamlayınız. fitbavul.com  sizlere, "UPS ile kapıda ödeme" seçeneği de sunmaktadır. Bu seçeneği tercih ettiğinizde, sitemizden alışverişinizi tamamladıktan sonra size ulaştırılacak olan ürününüzü teslim aldığınız sırada UPS görevlisine ödeme yapmanız gerekmektedir. Ödeyeceğiniz tutar; ürün bedeli + Kargo şeklinde olacaktır.

Eğer, internet üzerinden kredi kartınızla ödeme yaparak sipariş verdiyseniz, sitemizin "HESABIM" bölümünden siparişinizin onaylandığını görebilirsiniz. Kredi kartıyla yapılan ödemelerde, kart ekstrenizde alıcı ismi olarak "DEV SAĞLIKLI YAŞAM SPORTİF TURİZM A.Ş" görünecektir.

Havale yada EFT ile yapılan ödemelerde siparişinizin onaylanması için ödeme yaptığınıza dair dekontu, siparişinizi gerçekleştirdiğiniz tarihten itibaren en geç 2 iş günü içinde da @devstudyo.com adresine e-mail ile göndermeniz gerekmektedir. Aksi halde siparişiniz işleme alınmayacaktır.

Havale ya da EFT ile ödeme yapılmış olması durumunda, ilgili havale tutarının FİTBAVUL  hesaplarında görünmesinden sonra, ürünün kargolama işlemi yapılacaktır.

Siparişiniz onaylandıktan sonra "stok durumuna" göre ürününüz en geç beş ( 5 ) iş günü içerisinde kargoya verilecektir.

Şipariş verdiğiniz andan itibaren  ürünün onay, paketleme, kargoya verilmesi ve teslimatına ilişkin tüm bilgileri "HESABIM" bölümünden takip edebilirsiniz.

Ürünün kargoya verilmesinden itibaren sipariş takibinde size bildirilecek olan UPS Kargo takip referans numarasıyla, UPS'in internet sitesinden ürününüzün nerede olduğunu öğrenebileceksiniz.

KARGOM ÜCRETSİZ

200 TL ve üzeri alışverişlerde yurtiçine ücretsiz kargo

AÇIK ALARM

Ürün fiyatı düştüğünde haber verelim.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

3D Secure ile internette güvenli alışveriş

PAZARTESİ SENDROMU

Pazartesilere özel kampanyalardan haberdar olun.